п»ї
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуваністю | коментарями | абеткою
Українські державники. Петро Франко (2008)

Повертається з небуття біографія репресованого радянською владою сина Каменяра легендарного засновника авіації Української галицької армії Петра Франка.

Детальніше | Коментарі (1)   Переглядів: 42777


Портрет. Прощальне літо Миколи Куліша (2006) TVRip

Соловецьке літо 1936 року було незвично спекотним. Сонце нагрівало залізне підвіконня так, що не можна було доторкнутися. Микола Куліш годинами дивився на церкву біля лісу, на якій замість хреста сяяла велика червона зірка. Тільки її він міг бачити з крихітного вікна спецізолятора, де тримали “особливо небезпечних політичних”...

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 8379


Українські державники. Степан Бандера - символ нації (2008)

Фільм створений до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Розповідає про осмислення постаті Бандери в наш час.

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 3611


Портрет. Народний артист Микола Яковченко (2006) TVRip

У фільмі йдеться про унікального актора, справжнім коханням якого був театр. Він зіграв понад двісті п’ятдесят ролей у театрі, кожна з яких неповторна. Він був коміком, але разом з тим він був надзвичайно серйозною людиною. Цей фільм – спогади тих, хто знав і шанував творчість Миколи Яковченка.

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 2369


Автор: ChikabuZ 24 червня 2011 в 19:57
Дві сім'ї (2000) TVRip

Фільм розповідає про сім'ї Тобілевичів і Тарковських, які дали світовій культурі видатних діячів літератури, театру, кіно.

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 1892


Два життя Ірини Вільде (2007) TVRip

Ірина Вільде — українська письменниця. Народилася Дарина Полотнюк (справжнє ім’я) в сім’ї народного вчителя і українського письменника Дмитра Макогона. У 1990 році вперше в радянські часи вийшла збірка новел Ірини Вільде «Незбагненне серце», в яку ввійшли твори, що публікувалися вперше. Всі роки свого життя у Львові Ірина Вільде була небайдужою до всього, що відбувалося в її краї, а особливо ж до письменництва.В одній із окрушин Ірина Вільде писала: «Щоб увійти в безсмертя, людина мусить скласти два екзамени: один перед сучасниками, другий — перед історією». Іспит перед сучасниками вона склала. Тепер слово за історією.

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 2345


Гра долі. Генiй смiху (2006) SATRip

Історія трагікомічного життя Миколи Яковченка – відомого театрального коміка.

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 1624


Джастін Бібер. Ніколи не говори ніколи (2011) DVDRip

Фільм розповідає як розпочинав молодий хлопець свою кар'єру, Джастін Бібер з простої американської родини став знаменитим виклавши відеоролик в інтернет ...

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 1832


Віталій Кличко. Точка опори (2011) IPTVRip

Його ім'я відоме навіть тим, хто ніколи не захоплювався боксом і ніколи не бував в Україні. Про нього пишуть, про нього говорять, нею захоплюються, і не тільки за видатні спортивні досягнення. Мінімум зусиль для максимального результату - це точно про нього, і цьому є офіційне підтвердження. Загляньте в Книгу рекордів Гіннеса, там, навпроти його імені, написано: боксер, який провів найменшу кількість раундів для перемоги. Майстер-клас людини, яка знає, як перемагати в рингу і в житті, в документальному фільмі від телеканалу "Інтер".

Детальніше | Коментарі (0)   Переглядів: 1413


Невідома Україна. Симон Петлюра (1993) PDTVRip

Життєвий шлях, соціальна позиція одного з найвидатніших діячів визвольної боротьби українського народу Симона Петлюри, журналіста, генерального секретаря військових справ у Центральній Раді, голови Директорії, головного отамана Українського війська, вбитого в еміграції в Парижі.

Детальніше | Коментарі (1)   Переглядів: 2362


Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна

Пошук на сайті
розширений пошук
Ключові слова

{tags_all_view}
Панель управління
Увійти
Реклама
Питання
Якби у вас була можливість побувати в космосі, ви б нею скористалися?


Популярні новини
Лічильники
Український рейтинг TOP.TOPUA.NET

Mobile Analytics